Пригодницький ігровий апарат Treasure Room

Treasure Room — нетиповий апарат, створений знаменитим гемблінговим виробником Бетсофт (Великобританія). Гравцям надається можливість робити оберти на гроші, щоб отримати гідне заохочення. А демонстраційна версія дозволить дізнатися про всі особливості процесу без вкладень. Цей гамінатор відноситься до пригодницької тематики, тому армія шанувальників у нього велика. В ігровому залі Джойказине слот з’явився 15 червня 2009 року. Щоб випробувати удачу, необхідно ризикнути грати з перспективою зірвати прогресивний джекпот.

Характеристики
Рейтинг слота 9
Линии 20
Ставки на линию 0.02 - 1
Мультиплееры Нет
Риск - игра Нет
Бесплатные игры Нет
Бонусные игры Есть
Производитель Mega-jack
Скриншоты игры

Механічні особливості онлайн-апарата

Ігровий автомат Кімната Скарбів складається з п’яти барабанів, де обертається 30 ліній. Тематичні піктограми зайняли 15 осередків і після кожного спина їхнє становище на полі змінюється. Діапазон ставок не широкий і варіюється в межах від 1 до 5 монет на одну смугу. Клавішами на панелі управління можна регулювати суму кредитів, після чого запускати прокрутки. Символьний ряд унікальний, адже підбирався виключно для цієї моделі. Коефіцієнти виплат, основні умови азартного процесу та схеми призових ліній відкриються після натискання клавіші «View Pays».

Принципи формування призових комбінацій у слоті

У 3D-слоті Treasure Room зібрані знаки, що відрізняються розмірами множників. Грошові призи падають на віртуальний рахунок у разі появи щасливої ​​послідовності. Початком ланцюжка може лише крайній лівий барабан. У безперервній послідовності має збігтися від трьох до п’яти однакових зображень. Вайлд (компас) може замінювати усі картинки крім Скаттера та бонусних знаків. Таким чином, проста лінія стає переможною. Емулятор не має раунду на ризик, але є інші вигідні пропозиції, що активуються при виконанні низки умов.

Правила бонусних раундів в ігровому автоматі

У подібні ігрові автомати грати на гривні досить вигідно. У онлайн-симуляторі є цікаві ігри, де гарантовані миттєві виплати. Збіг 3, 4 або 5 Розкидів (золота монета) активує доступ до раунду, де потрібно вибрати одну з трьох дверей. За ними ховаються гроші, але сума скрізь різна. Якщо удача на вашому боці, тоді ви станете володарем найбільшого подарунка. Зображення меча із щитом є Bonus-знаком. Після появи трьох картинок запуститься безпрограшний тур із простими правилами. Гемблер слід натиснути на один із символів, щоб дізнатися про розмір заохочення. Щоб отримати найголовніший приз (зростаючий джекпот), необхідно зібрати ланцюжки з п’яти скринь зі скарбами.

Скористайтеся шансом зупинити в захоплюючому гамінаторі Treasure Room, щоб отримати грошову винагороду. Нехитрі правила і щедрі пропозиції не залишать нікого байдужим. Бажаємо виключно перемог!