Ігровий автомат Red Cliff про війну на Червоній Скелі

Red Cliff — ігровий автомат на китайську тематику. Як ми знаємо, китайська культура одна з найбагатших та найцікавіших. На цей раз у своїй грі її використав розробник Evoplay Entertainment. На вас чекає класна історія з різноманітним геймплеєм та красивою графікою. Разом з Червоною Скелею ви дізнаєтеся про те, як жили азіатські народи кілька століть тому. А спеціальні символи підкріплюють знання пристойними виплатами. Запускайте ігрові автомати з мінімальним депозитом, щоб ознайомитися з особливостями та заробити виграш.

Характеристики
Рейтинг слота 8
Линии 25
Ставки на линию 0.01-5
Мультиплееры Есть
Риск - игра Нет
Бесплатные игры Есть
Бонусные игры Нет
Производитель Evoplay Entertainment
Скриншоты игры

Технічні характеристики слота

Red Cliff обладнаний 5 барабанами та 25 ігровими лініями. Кількість активних ланцюжків залишається постійним. Поставити можна від 12.5 до 25 000 доларів. На панелі керування ви можете вибрати вартість монет та загальну ставку. Чим більше ви ставите, тим вищим буде і ваш виграш. Відмінних рис у грі майже немає. Тому потрібно просто крутити барабан. Надалі на вашу виручку прийдуть спеціальні символи та безкоштовні обертання.

Скільки можна виграти в апараті

У цьому автоматі виплати утворюються стандартним чином. Вам потрібно зібрати більше трьох однакових символів на одній активній лінії. Важливо, щоб картинки починалися з лівого барабана і були на сусідніх рядах. Комбінації з’являються випадковим чином. За одне обертання ви можете зібрати кілька виплат. З кожної лінії виплачується лише найбільша. З однієї комбінації можна одержати до 1000 сумарних ставок. У таблиці виплат ви можете переглянути детальнішу інформацію.

Спеціальні символи автомата

Wild (клинок) утворює найбільші комбінації у грі. Він може змінювати картинку, щоб стати в один ряд з іншими символами та принести вам виплату. Scatter (загін бійців із щитами) принесе не так багато грошей, але для комбінації йому не обов’язково перебувати на лінії. Цей символ оплачується незалежно від положення на екрані. Для мінімальної виплати достатньо двох штук. Безкоштовні обертання починаються, коли з’являться три такі зображення. У таблиці виплат є подібна інформація про фриспіни.

Зовнішній вигляд симулятора

Графіка у грі виконана на найвищому рівні. Крім красивих картинок ви зможете насолодитися якісною анімацією. На екрані присутні війни, гейші, зброя, різні предмети з азіатської культури та багато іншого. Панель керування стандартна. За допомогою неї ви зможете вибрати ставку та інші параметри для подальшої гри.

Red Cliff – гарний та цікавий слот. З ним ви точно не нудьгуєте. Різні бонуси чудово вписуються в гру і не дозволяють вам відволіктися ні на секунду. Тут ви зможете перевірити удачу разом із азіатськими народами. Розібратися в автоматі зможе навіть новачок. Тим більше, що у грі досить високі коефіцієнти.