Ігровий автомат Kingdom Of Legend — функціонал та графіка

Відео слот Kingdom Of Legend розроблений компанією Novomatic побачив світ у жовтні 2016 року. З того часу у ігрового автомата з’явилася аудиторія шанувальників. Секрет успіху у сюжеті, заснованому на фентезі, а у виконанні якісної графіки від такого видовища важко відмовитись. Легендарне Королівство створить приємну атмосферу, яку не захочеться покидати. Через можливість запускати ігрові автомати від 1 гривні можете почати розваги якомога швидше.

Характеристики
Рейтинг слота 9
Линии 40
Ставки на линию 0.1 - 50
Мультиплееры Нет
Риск - игра Есть
Бесплатные игры Есть
Бонусные игры Есть
Производитель Novomatic
Скриншоты игры

Технічні характеристики апарата

Технічна та функціональна сторони апарату не відстають від зовнішніх переваг. Слот складається з 5 барабанів та 40 ліній. Поле містить 4 ряди по 5 барабанів. Перед початком гри необхідно визначитись із ставками. Максимальна ставка на лінію сягає 250 одиниць у вибраній валюті. А максимальна сума раунду складе 10 000. Принцип гри стає зрозумілим вже після перших хвилин навіть для тих, хто раніше не тестував подібні моделі.

З символів, які з’являються на екрані, автоматично формуються виграшні ряди (зліва направо). У комбінації має бути від 3 до 5 однакових картинок на одній лінії. Виплати за послідовності одразу переходять на рахунок. Видовищні символи є гномом, лицарем, дівчиною-ельфом і номіналами карт. Кожен знак має свій коефіцієнт, так що і виграші будуть різних розмірів. Щоб основний процес гри не здавався нудним, розробники передбачили два особливі символи та деякі доповнення.

Спеціальні символи симулятора

Wild у виконанні чаклуна часто з’являється на полі. Цей символ може брати участь у будь-якій послідовності, оскільки вміє перетворюватися на інші картинки. Bonus зображений частиною колеса удачі. Він може випадати на перших та останніх двох барабанах. Його завдання – активувати бонусні доповнення. Для цього символи бонусу мають побудувати на полі колесо. Якщо це станеться, то геймери мають обертати колесо удачі, яке і визначить приз.

Бонусні опції слота

Також у слоті Kingdom Of Legend є друга варіація обертання колеса за назвою Super Wheel. Гравці мають шанс покрутити барабани за рахунок закладу. Під час подарункових спинів символ Wild перетворює картинки, що поряд стоять, у самого себе. У гемблінг навіть програшні базові обертання принесуть задоволення і прибуток, тому що запускається бонусна функція Orc Bonus більш докладно на сторінці бонуси Joycasino. Після одного з програшів на полі з’явиться добрий орк і надасть геймеру на вибір до 500 ставок, або колесо удачі, про яке йшлося вище.

У симуляторі Легендарне Королівство є всі необхідні можливості для результативної гри. Побалуйте себе високою якістю та різноманітністю функцій. Тестувати апарат можна у режимі онлайн.