Immortal Romance – популярний ігровий автомат із 4 бонусними іграми

Випущений у 2011 році ігровий слот Immortal Romance миттєво завоював кохання гемблерів і не здає позицій до цього дня. В основі сюжету слота Безсмертний Роман лежать стосунки чаклунки Ембер, вампірів Троя та Майкла та доктора Сари. Похмуро-готична тематика знайшла відображення у візуальному оформленні, але вампірська сага – лише тло для захоплюючої гри. Наразі слоти на гривні з виводом доступні саме тут, тому ви зможете розважитися та зірвати виграш.

Характеристики
Рейтинг слота 10
Линии 243 ways
Ставки на линию 1-10
Мультиплееры Есть
Риск - игра Нет
Бесплатные игры Есть
Бонусные игры Нет
Производитель Microgaming

Правила гри та технічні параметри

У слоті Безсмертний Роман 5 барабанів та 243 виграшні комбінації, тому ставки приймаються відразу на спині. На раунді можна поставити від 30 центів до 6 доларів. Ігри на подвоєння та прогресивного джекпоту тут немає, але максимальний виграш може становити 3645000 монет. У грі задіяні 4 рівні турів із фріспінами, призові опції, автоматичні обертання. RTP апарату дорівнює 96,86%, рейтинг для вейджера – 4,33 із 10, волатильність, дисперсія виграшів та довжина циклу – середні.

Прості та спеціальні символи ігрового автомата

У таблиці виплат зазначені суми прибутку, які розраховуються автоматично з розміру поточної ставки. Найменший прибуток приносять комбінації з 3-5 однакових карткових символів, дорожче оцінюються зображення замку та книг зі свічкою, потім у порядку зростання йдуть портрети Ембер, Троя, Майкла та Сари. Скаттер – дверна ручка у вигляді левової голови, він приносить прибуток, випадаючи у кількості 2-5 знаків. Дикий символ (логотип) підміняє рядові знаки та подвоює виграші по комбінаціях зі своєю участю, а також утворює призові ланцюжки.

Бонусні раунди та призова функція слота

3-5 Scatters запускають безкоштовні обертання. Перші 4 рази гравець потрапляє до зали Ембер, отримуючи 10 спинів із п’ятикратним множенням прибутку. З 5 туру з фріспінами відкривається зал Троя з 15 безкоштовними обертаннями та опцією «Vampire Bats»: на екран вилітають кажани і перетворюють на Дикунів один-два символи з множниками 2 або 3. З десятої бонусної гри ви потрапите до зали Майкла з 20 спинами і функцією «Rolling Reels»: виграшні комбінації зникають, але в їх місце випадають нові символи. За спин може бути утворено кілька ланцюжків із множником, що зростає від 1 до 5. Зал Сари відкривається з п’ятнадцятої бонусної гри. У вас буде 25 спінів з додатковими випадковими Вайлдами. Функція “Wild Desire” запускається за допомогою ГСЧ в основній грі і перетворює один або кілька барабанів на Дикі вертушки.
Захоплюючі бонусні тури з виграшними можливостями, що розширюються, низькі ставки і високий відсоток віддачі, – явні передумови для того, щоб зіграти в автомат Immortal Romance в ігровому залі Joycasino дзеркало. Смійте, у вас є всі шанси зірвати великий куш!