Ігровий апарат Adventure Palace

Ігровий автомат Adventure Palace створювався розробниками компанії Microgaming не тільки для авантюристів, але і для шанувальників оригінальних слотів. Віртуальна подорож забезпечить умиротворення, радість кожному геймеру. Відразу після запуску емулятора гравець вирушить у фантастичне місце, яке знаходиться глибоко в джунглях. У процесі гри користувач може зустріти диких тварин, екзотичні рослини. Якщо геймеру пощастить, він знайде скарби, які надійно заховані у стародавньому храмі.

Характеристики
Рейтинг слота 8
Линии 9
Ставки на линию 0.01 - 2
Мультиплееры Нет
Риск - игра Есть
Бесплатные игры Есть
Бонусные игры Нет
Производитель Microgaming
Скриншоты игры

Технічний опис азартного слота

В автоматі “Палац Пригод” є 5 барабанів і 9 ліній виплат. Мінімальна ставка може становити 1 цент. Щодо максимальної – вона дорівнює 1 долару. Загалом у ході гри можна зібрати 38 різних комбінацій. Перед тим, як запустити барабани, необхідно визначитися з величиною ігрової монети. У процесі гри картинки вишиковуються сіткою (3*5). Виграшні комбінації формуються із 5 карт. І тут геймер може розраховувати отримання хорошого грошового призу.
Симулятор розроблено з використанням HTML5, тому можна запускати ігрові автомати від 1 гривні з мобільного без шкоди для якості.

Символи в ігровому апараті

Серед символів геймер побачить:

Кожна картка має свої звукові ефекти. Вони не лише інтригують користувачів, а й задають відповідну атмосферу. Дикий символ – слон в прикраси. Він замінює інші зображення, окрім символу Скаттера. У процесі гри користувач почує рев диких звірів, шум тропічних рослин, а також спів птахів. Все це налаштовує гравця на оптимальний лад та задає позитивний настрій.

Ризкована гра в емуляторі

При формуванні вдалої комбінації геймер може зазнати успіху та активувати ризиковий раунд. Для цього слід натиснути клавішу “Gamble”. І тут перед гравцем відкривається спеціальний екран, у якому проводиться міні-гра на подвоєння. Карта, розташована сорочкою вгору, обіцяє розгадку ще однієї таємниці. Від правильності відповіді залежить успіх гравця. При правильному відповіді сума виграшу автоматично подвоюється. Після натискання клавіші “Collect” її можна забрати. Управління слотом здійснюється дуже просто.
Якщо є бажання випробувати успіх, запускайте барабани автомата “Палац Пригод” в ігровому залі Joycasino. У цьому слоті користувача очікують неймовірні подорожі. Щоб визначитися, чи готовий геймер вирушити в подорож, достатньо зробити кілька обертів. Рівень виплат знаходиться на високому рівні, а графіка в цьому емуляторі добре опрацьована фахівцями.